#1 2008-09-02 01:24:34

Golf_Glider

Przybysz

E... takie tam - spam

Na początek pozdrowienia!

Czytuje sobie czasem Precle Wasze forum jak mam ochotę się pośmiać przed kompem
Kiedyś nawet już chciałem wstąpić w Wasze szeregi. Byłem wtedy niedojrzały, pobudzony, nawiedzony .... nawet flotę jakąś miałem i moona chiało mi się - stare dzieje.
A teraz! Teraz to co innego. Myślę, że osiągnąłem ten stopień zramolenia jaki występuje w PRETS-ach Pozdrowienia!
Floty już nie mam, bo spóźniłem się o kilka dni z odbiorem FS-a i mi Fallen obrazki zabrał do swojego ST, byłem jakiś czas farmą - Ooooo pierwszorzędną zapewniam, nie tam byle 100k dziennie Teraz postanowiłem zostać górnikiem, choć czasem mnie korci by jakiemuś zbytnio natarczywie skanującemu posłać gwiazdkę na księżyc, ale to rzadko. Jak mówiłem ramol 1 klasa nie odstający od Precli. Pozdrowienia!

Może przyjmiecie taką świeżą krew ta razą. Obiecuję nie popsuć średniej gnuśności Słowo ramola!

 

#2 2008-09-02 09:25:52

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: E... takie tam - spam

Musisz poczekać jak Prefekt wróci z Tunezji, potem pojedzie na 3 tygodnie nad morze, a jak wróci to na miesiąc w góry.  A potem nie pamiętam


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#3 2008-09-04 21:13:18

Golf_Glider

Przybysz

Re: E... takie tam - spam

Później może Papua Nowa Gwinea, Republika Mobutu ... , a wiadomo, że tam z netem tylko niewiele lepiej jak w Polsce, więc rozumiem problem ..

 

#4 2008-09-25 12:27:55

Praetorius

Praefectus Praetorio

Skąd: Warszawa/Reda
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 551
Punktów :   

Re: E... takie tam - spam

Tunezji stanowczo nie polecam.. Jak juz po taniosci to lepiej Egipt... niewielka roznica, a jakosc inna
Co do zramolenia.. Juz 2 razy bylem (Ii) :] Bedzie i trzeci?

Chciales nas Wac Pan brzydko mowiac pokochac w pupe kiedys.. Myslales, ze nie zauwazylismy? Ehh te golf_glidery...


Pret


http://img217.imageshack.us/img217/2761/gallery66011ek3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-river-diamond.pun.pl www.psarskieszczury.pun.pl www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.lkt.pun.pl www.tarczownicyibrodacze.pun.pl