#1 2008-07-01 11:23:43

Zgniote Ci Kulki

Przybysz

Podanie do Rekrutów

Nick: Zgniote Ci Kulki
Liczba pkt: 128.922 (Miejsce 873 z 5.914)
Nick na forum ogame: gurujacobs
Doświadczenie: Od ponad roku, gram na 3 uniwersum. Udało mi się zrobić 3 ST, jakby ktoś był zainteresowany, to zapodam linkiem

Imię: W dowodzie Jakub, ale wszyscy mówią do mnie Kuba nie wiedzieć czemu
Wiek: 19 lat
Wykształcenie: Średnie pełne (od wczoraj )
Coś więcej o sobie: Lubię siatkówke, nie tylko oglądać - grać też, szeroko pojętą literaturę fantastyczną (przede wszystkim Martin, Erikson, Dick), grać w RPG-i, ogame też mnie jeszcze nie nudzi, ale chyba głownie dzięki ludziom, gra dla samych cyferek mnie nie kręci. Jakby były jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Dlaczego Rekruci: Bo szukacie chętnych do playoffów, a mój preferowany styl gry to FLOTA, FLOTA, FLOTA. (na początku grałem eko, ale flociarstwo - o ile jest takie słowo - daje mi dużo więcej frajdy i przynosi większe zyski). Poza tym w przyszłości chciałbym dołączyć do Pretorian. Podoba mi się bardzo wasze poczucie humoru, prezentowane m.in.tutaj na forum Chciałbym też nawiązać jakieś nowe znajomości. koniec wazeliny

Konto na 56 uniwersum mam od około 3 tygodni, kiedy je przejmowałem miało około 95k pkt i było nieustannie farmione. Chociaż gralem już tutaj na samym początku. Nawet wypowiedziałem jedną wojenkę Ale zrezygnowałem po jakimś czasie.

 

#2 2008-07-01 13:30:34

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie do Rekrutów

Ja bym był za przyjęciem od razu do sojuszu głównego, brain się pytał kto następny... .


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#3 2008-07-01 13:43:39

Zgniote Ci Kulki

Przybysz

Re: Podanie do Rekrutów

No nie wiem, bo właśnie straciłem flotkę Chciałem poczuć troszkę adrenalinki i czekałem z ucieczką przed atakiem do samego końca, drobny lag i buum!! No ale flota nie cnota, jak siej jej nie straci to ją zjedzą robaki Straszna ze mnie lama, odrobienie strat zajmie mi około 2 tygodnie. Pisze o tym od razu, żeby nie było niedomówień.

pozdrawiam.

 

#4 2008-07-01 19:14:11

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie do Rekrutów

Tak mi przykro, że zgnietli ci kulki... .


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#5 2008-07-01 19:28:03

Zgniote Ci Kulki

Przybysz

Re: Podanie do Rekrutów

Moje cojones są twarde
Mnie też jest przykro, bo moja głupota jest chyba nieuleczalna

 

#6 2008-07-01 20:16:04

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Podanie do Rekrutów

Zgniote Ci Kulki napisał:

....Straszna ze mnie lama, ....

cóż mogę powiedzieć ...w głównym sojuszu porozumiałbyś się jedynie z Uuk uukiem

Offline

 

#7 2008-07-08 19:53:54

Zgniote Ci Kulki

Przybysz

Re: Podanie do Rekrutów

Odezwę sie ponownie, kiedy juz odrobie wszystkie straty. Postaram sie popracować także nad moim lamerstwem, ewentualnie udam sie na jakiś zabieg neurochirurgiczny.

 

#8 2008-07-21 19:13:21

Don Grochu

Przybysz

Re: Podanie do Rekrutów

Agata napisał:

Zgniote Ci Kulki napisał:

....Straszna ze mnie lama, ....

cóż mogę powiedzieć ...w głównym sojuszu porozumiałbyś się jedynie z Uuk uukiem

Co sie czepiasz Danielka...on jest dobrym graczem  a że raz po pijaku chciał sobie zrobić kolonie lotną to już lama od razu ...wstydziła byś się Agato

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psarskieszczury.pun.pl www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.tarczownicyibrodacze.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl www.lkt.pun.pl