#1 2008-04-13 22:14:19

Golf Glider

Przybysz

Chyba podanie :)

Witam Was,

No początek krótko i węzłowato, jakby ktoś z PRETS-ów nie miał zbytnio czasu i ochoty na czytanie:)
"Bardzo chciałbym wstąpić do Waszego sojuszu".

Pozdrawiam
Golf_Glider




A jak już ktoś chce czytać dalej, to zapraszam.

Czemu piszę do PRETS-ów? Czyli odrobinka wazelinki
1. Podoba mi się Wasz dystans do siebie i poczucie humoru.
2. Szanują Was przeciwnicy na tym uni, a to mówi o Was więcej niż statystyki.
3. Szkoda mi czasu na rzeczy łatwe, więc albo będę grał w dobrym sojuszu albo jako wolny strzelec. Jeśli do Was nie pasuję, to nie oferujcie mi proszę członkostwa w Rekrutach

Coś o sobie.
Imię: Witek
Nick w grze: Golf_Glider
Co lubię: wino (niestety nie rzymskie, a germańskie - reńskie - pierwszy minus u PRETS-ów ), kobiety i trecking rowerowy
Wiek: powyżej 30-ki. Bardziej pasowałbym do Emerytów, ale jak napisałem linijkę wyżej lubie kobiety, a jakby nie patrzeć w PRETS-ach jedna "Rodzynka" przypada na mniej chłopa niż u Emerytów, więc nie zastanawiałem się ani minuty
Doświadczenie: życiowe pokaźne z racji wieku (nawet jakbym nie chciał go zdobywać to tak samo się napatocza , a jesli chodzi o Ogame, to nie rozwinę Wam tu długaśnej listy wszystkich uni. Gram od U56. Czy doświadczenie życiowe przekłada się na Ogame? Całe szczęscie ja nie muszę odpowiadać na to pytanie, tylko PRETS-i selekcjonerzy muszą to ocenić )

Sąsiedztwo planety matki:  Kujko Pujko, Gyani, Da recki - obecnie Cziter Sephirot (pod jego falą), Veronika, Praetorius, Uuk Uuk, GubernatoR, Grzeczny Chłopiec.

Jak to się dzieje, że jeszcze mam czym latać?
1. Więcej szczęścia niż rozumu !!!! )
2. Jestem "za cienki w uszach" by interesować Grube Topy
3. Mam swojego Guru z Uni 8 od którego sporo się można nauczyć.
4. Trochę się pilnuję

Nie szukam sojuszu by mieć ochronę. Szukam sojuszu, bo myślę, że w tym tkwi sens Ogame.

Jak gram.
Powiedziałbym, że jest to "rozwój zrównoważony". Nie nazwałbym się ani flociarzem, ani ekonomem, ani technokratą. Liczę się z tym, że złomowanie jest częścią tej gry i staram się tak kalkulować, by po ew. złomie móc się szybko i sprawnie odbudować.
A poza tym, czy złomowanie starej skorodowanej floty nie jest oczyszczające? Można wybudować nowiutkie, jeszcze pachnące świeżą farbą stateczki )

Co lubię w Ogame.
Chyba jestem jednym z niewielu graczy Ogame, którzy kochają bombowce . Powiecie, wolne i paliwożerne!. A ja je lubię. Zafundowałem im nadprzestrzenny na 8 poziom i śmigają jak małe transy prawie, a bunkierki lubią najbardziej

Trochę statystyki.
No jak się ktoś z Was wypowiedział - cyferki liczą się najmniej, ale jak można je pominąć, gdy cały Ogame polega na kolekcjonowaniu obrazków i cyferek przy tych obrazkach . Czym więcej obrazków i większe cyferki przy tych obrazkach - tym LEPIEJ ).

Moje miejsce w statach: gdzieś między 500 a 600 ( w końcu nie wiadomo kiedy ten post pójdzie i czy złomika nie złapię, więc zostawiam spory margines

Flota w statach: gdzieś w tych samych okolicach.

Badania w statach: no i tu marnie, choć sam nie wiem dlaczego bo koło 800. Może dlatego, że inwestuję w badania selektywnie, czyli nie marnotrawię pieniędzy na n-te poziomy bezużytecznych ale tanich technologii.

Przyrosty tygodniowe i miesięczne: gdzieś w top 250 Uni 56.

Pozdrawiam wszystkich PRETS-ów, a w szczególności ich "Rodzynkę"
i mam nadzieję, że kiedyś zagramy razem.

WN vel. Golf_Glider

PS
Czy było wystarczająco patetycznie?????
Jeśli nie, to skasujcie post i dajcie cynk na priv, żebym poprawił )))

 

#2 2008-04-14 10:31:28

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

jestem ZA jeżeli rozwalisz bunkier Uuk uuka* całe szczęście, że mam najważniejszy głos reszta sojuszników to są moje moonówki ale dam im sie wypowiedziec



*

Ostatnio edytowany przez Agata (2008-04-14 10:46:30)

Offline

 

#3 2008-04-14 18:33:35

Praetorius

Praefectus Praetorio

Skąd: Warszawa/Reda
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 551
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Na początek zwyczajowo rozkladamy wypowiedz na czesci pierwsze wyciagajac najmniej wazne rzeczy z kontekstu i obracamy je przeciwko autorowi:

Golf Glider napisał:

...
odrobinka wazelinki

Niezla "odrobinka" To ja odrobinkę odpiszę..

albo będę grał w dobrym sojuszu albo jako wolny strzelec.

Wolny strzelec gra na U45... a przynajmniej grał..

Coś o sobie.
Imię: Witek
Nick w grze: Golf_Glider

Szybujący Pulowerem?

Co lubię: wino (niestety nie rzymskie, a germańskie - reńskie - pierwszy minus u PRETS-ów ), kobiety i trecking rowerowy

Nie jestesmy za bardzo wierni wszystkim tradycjom (powiedzial rzymski Prefekt przywdziewając swój grecki hełm...). A wino reńskie cenie najardziej.. Wklej mi tu nazwę wina - "Matka Boska" (dla podpowiedzi - w dosłownym tłumaczeniu ma coś wspólnego z mlekiem )

Wiek: powyżej 30-ki. Bardziej pasowałbym do Emerytów,

Polemizowałbym. Z tego co wiem - mocno zawyżałbyś im średnią.. u nas trafiasz mniej więcej w środek (SPQR wszystko psuje:P)

Doświadczenie: życiowe pokaźne z racji wieku

zaraz, zaraz... albo pokazne albo 30 lat.. jedno z dwojga...

Czy doświadczenie życiowe przekłada się na Ogame?

Ta... szczególnie jak przestajesz te dwa swiaty rozrozniac... ale wtedy nazywasz sie pr0 i lądujesz wsrod "ludu wybranego"..

Całe szczęscie ja nie muszę odpowiadać na to pytanie, tylko PRETS-i selekcjonerzy muszą to ocenić )

cFaniak

Sąsiedztwo planety matki:  Kujko Pujko, Gyani, Da recki - obecnie Cziter Sephirot (pod jego falą), Veronika, Praetorius, Uuk Uuk, GubernatoR, Grzeczny Chłopiec.

Pretkiem sie nie przejmuj.. nie dosc, ze go zezlomowali to w tej gali juz daaawno z flota nie bywał..

Jak to się dzieje, że jeszcze mam czym latać?

Narkotykom powiedz STOP

A poza tym, czy złomowanie starej skorodowanej floty nie jest oczyszczające? Można wybudować nowiutkie, jeszcze pachnące świeżą farbą stateczki )

Ja tam lubie oldskulowe rdzawe pojazdy

Co lubię w Ogame.
Chyba jestem jednym z niewielu graczy Ogame, którzy kochają bombowce . Powiecie, wolne i paliwożerne!. A ja je lubię. Zafundowałem im nadprzestrzenny na 8 poziom i śmigają jak małe transy prawie, a bunkierki lubią najbardziej

Jakby mi Brain nie popsul mialbym juz ze 100 Swoja droga pomysl nad niszczarkami - na bunkry wbrew pozorom tez bardzo mile

No jak się ktoś z Was wypowiedział - cyferki liczą się najmniej, ale jak można je pominąć, gdy cały Ogame polega na kolekcjonowaniu obrazków i cyferek przy tych obrazkach

Nie wierz.. Staty ponad wszystko! Gramy tylko dla punktów! Punkty, punkty i jeszcze raz punkty
PS. Kto tak powiedzial? :>

Czy było wystarczająco patetycznie?????

Nie. I stanowczo za krótko.. rozwiń myśl... :]

Jeśli nie, to skasujcie post i dajcie cynk na priv, żebym poprawił )))

Reszta posta została usunięta.


Agata napisał:

całe szczęście, że mam najważniejszy głos reszta sojuszników to są moje moonówki ale dam im sie wypowiedziec

Skoro Ksiezna pozwilila to sie wypowiedzialem..
Ide dalej jej moony robic


PS
Jestem ZA

____________________________
EDIT:

Golf Glider napisał:

Przyrosty tygodniowe i miesięczne: gdzieś w top 250 Uni 56.

ekhm....

44    36.015    5.145     Golf_Glider     -      +225     587    120.041     7253     -

alez przylapany...


Pret


http://img217.imageshack.us/img217/2761/gallery66011ek3.jpg

Offline

 

#4 2008-04-14 19:59:59

s3b4

Tribunus Cohortis Praetoriae

Skąd: Manchester/Świnoujście
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 42
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

hm no to czekamy na ankietę , z tym, że dobrze by było aby każdy się wypowiedział przy oddawaniu głosu

Offline

 

#5 2008-04-14 21:00:45

Golf_Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

Agata napisał:

jestem ZA jeżeli rozwalisz bunkier Uuk uuka* ....

Że lekko nie będzie to się domyślałem (tym bardziej, że Uuk uuk się jeszcze nie wypowiedział).
To może tak:
... Ależ Księżno - mówisz i masz!!! ..... tylkooooo .....
1. wiesz nie mam akurat wolnego slotu dla flotki .....
2. właśnie skończyło mi sie paliwo ...... ale jak tylko cos wydestuluję to oczywiście lecę....
3. wysłałem moje bombowce na 346 dniowego fs-a .... ale jak tylko wrócą to oczywiście lecę .....
... i żeby nie było, że się wykręcam .... mam wolne ostatnie 2 sondy szpiegowskie i jeśli taka Twoja wola, to oczywiście lecę nimi i postaram się zmasakrować Twojego ulubieńca ...

PS
Uuk uuk!
Napisz coś szybko, toć widzisz, że durnia z siebie robię )


Pret!
Chylę czoła, że chciało Ci się tyle pisać
...
Golf_Glider - przeceniasz mnie doszukując się w tym nicku jakiegoś sensu choć golf to nawiązanie do gry na zielonej trawce - nie ubioru
...
Wino reńskie - to zadziwiające, że udało im się zrobić taki trunek, ale już na nazwę zabrakło germanom zapału i wszystkie butelki maja na etykiecie to samo ) czyli LiebFrau Milch.
...
Cyferki liczą sie najmniej ... - czy ja tak napisałem????????
Nieee no niemożliwe - CYFERKI, CYFERKI, STATY, CYFERKI - tylko to się liczy w życiu!!! Kto ma inne zdanie niech podniesie rękawicę !!!
...
Było stanowczo za krótko - rozwiń myśl ....
Noooo .....    "... myśl, myśl - była tu, ale jak duch zniknęła znów ..."

 

#6 2008-04-14 22:10:11

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Ho, ho jest co poczytać - idę rozcieńczyć pysia


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#7 2008-04-14 22:46:37

Uuk uuk

Tribunus Cohortis Praetoriae

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 113
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

nie mam poczucia humoru, jestem na nie, skanowanie rozpoczete. milego dnia_

Ostatnio edytowany przez Uuk uuk (2008-04-14 22:49:05)

Offline

 

#8 2008-04-14 23:27:39

Golf_Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

Ponieważ nie znam Waszych procedur naboru, więc nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na decyzję i nie komentować, bo rzeczywiście za mało Was znam.
Bez urazy p. Uuk uuk.
Pozdrawiam

 

#9 2008-04-15 01:14:50

Uuk uuk

Tribunus Cohortis Praetoriae

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 113
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

p. Golf_Glider, ja tylko żartowałem. Mam nadzieję, ze nie wziął pan tego co napisalem do serca. A te skany to część żartu  

Niedobre poczucie humoru, niedobre, kolacji nie dostanie dzisiaj.

http://www.youtube.com/watch?v=92QBzheSmhw

Offline

 

#10 2008-04-15 07:01:37

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Ten mój nocny atak i farmienie to też tylko żart.

Oddałbym ci surowce ale mi SPQR zabrał jak ja ci zabrałem.

On zawsze nam wszystko zabiera, dlatego jest tak wysoko w statach.


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#11 2008-04-15 19:24:21

Golf Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

AndYY napisał:

Ten mój nocny atak i farmienie to też tylko żart.

Oddałbym ci surowce ale mi SPQR zabrał jak ja ci zabrałem.

On zawsze nam wszystko zabiera, dlatego jest tak wysoko w statach.

Hmm. Głupia sprawa, ale .... chyba zaginął mi ten RW
A tak w ogóle to zawsze można powiedzieć przybyszowi, że nocne naloty to ... element standardowej procedury rekrutacyjnej

PS
Czy w PRETS-ach podejmujecie decyzje dotyczące szwędałów przed bramą jednogłośnie, czy jakąś większością?

 

#12 2008-04-15 20:26:08

Golf Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

Taka cisza na forum. Czyżby PRETS Protos po porannym locie, w ogrodach oliwnych ucztę wyprawił dla wszystkich ?

 

#13 2008-04-15 21:09:56

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Spox, wszystcy my pijany


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#14 2008-04-16 07:23:24

Praetorius

Praefectus Praetorio

Skąd: Warszawa/Reda
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 551
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Golf Glider napisał:

Czy w PRETS-ach podejmujecie decyzje dotyczące szwędałów przed bramą jednogłośnie, czy jakąś większością?

Większością ale wczesniej wszysscy musza sie zebrac w komnacie trybunow...

Moja wina - nie zarzadzilem do tej pory zebrania
Juz sie poprawilem - glosowanie rozpoczete. Czekaj cierpliwie na odpowiedx... tym czasem... bron sie!


Pret


http://img217.imageshack.us/img217/2761/gallery66011ek3.jpg

Offline

 

#15 2008-04-16 08:50:16

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

AndYY napisał:

Spox, wszystcy my pijany

mów za siebie

Offline

 

#16 2008-04-16 09:19:13

Golf Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

Drodzy PRETSI

Tak trochę z innej beczki.
Bo jak już siedzę pod tą Waszą bramą płaczu, to niezależnie od podjętej decyzji o członkowstwie i tak bliżej mi do Was niż do innych.
A sprawę mam taką. Czy jest może ktoś z Was chętny na próbę moonową (tak mniej więcej w połowie 3 gali)?
Próbę chciałbym zrobić na 20% (mogą być 2 fale po 10% ale to ponoć mniesze prawdopodobieństwo - piszę ponoć bo "noga" z probabilistyki byłem).
Żeby nie było zamieszania ze złomem proponowałbym floty równe co do wartości, czyli powiedzmy 1695 lm-ów albo 113 ow. Każdy zbiera złom z własnego pz swoimi reckami. Żeby zapobiec złodziejom gruzu, floty opóźnili byśmy powiedzmy na 50-60 min przed dolotem o czas będący średnią arytmetyczną propozycji każdej ze stron (czyli czas opóźnienia byłby znany dopiero ok 50-60 min przed dolotem). Chyba że macie lepszy pomysł na zabezpieczenie się przed sępami.

Jeśli chodzi o próbę, to miło by było, gdyby odpowiedź była w miarę szybko.
A i co do flot. Ja mogę wysłać tylko lm-y, a "przyjmę" tak samo chętnie ow lub lm-y.

PS
Szybkiej odbudowy SPQR!

 

#17 2008-04-17 23:39:53

Golf Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

- o taka broda mi już wyrosła ...

 

#18 2008-04-18 10:11:30

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Golf Glider napisał:

- o taka broda mi już wyrosła ...

w tym wieku tylko to rośnie

Offline

 

#19 2008-04-18 19:53:35

Golf Glider

Przybysz

Re: Chyba podanie :)

Agata napisał:

Golf Glider napisał:

- o taka broda mi już wyrosła ...

w tym wieku tylko to rośnie

No lepsze juz to niż wogóle nic
Choc zakładając ten wątek miałem trochę inny cel niż dyskusje na temat wzrostów porostów odrostów .
Czy ktoś jescze pamięta o co mi chodziło ????????

PS
Napawdę nikt nie potrzebuje moona w 3 gali ... ?
A no tak zapomniałem co napisała Agata... Jak to było...? PRETSi to moje multi czyli ja, a reszta to moonówki
Nie no chyba przesadziłaś. Flota SPQR-a, nie wyglądała na moonowkową

 

#20 2008-04-18 19:56:59

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Chyba podanie :)

Golf Glider napisał:

Flota SPQR-a, nie wyglądała na moonowkową

to konto Legora tylko nie zdradzaj nikomu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.cs-devil.pun.pl www.psarskieszczury.pun.pl www.tarczownicyibrodacze.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl