#1 2008-03-07 21:31:11

GrimX

Żołdak

2250150
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 19
Punktów :   

Podanie GrimX

Witam wszystkich;

Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jak narazie nie posiadam zbyt wiele na tym uni, ale naprawde bardzo szybko się rozwijam i jeżeli powodem odrzucenia byłaby moja pozycja na uni, no coż, może w przyszłości.

Moje podanie bedzie troche roznic sie od innych, ktore tu widzialem, bedzie ciut dluzsze, wiec jesli komus nie bedzie chcialo sie czytac to na poczatq podam pare szczegolow w zwiezlej formie, ktore pomoga opisac mnie:

Imię:                  Paweł
Miejscowość:       Kraków
Wiek:                 25
Nick na uni56 :     GrimX
Pozycja/Punky:    3145/~9k ( jak już mówilem nic imponującego )
Doświadczenie:    UNI27 ścisła czołówka/najlepszy sojusz NKillers nick Pride
Hobby:               Piwo ( aktualnie Tyskie, ale inne też mogą być ), dziewczyny/kobiety, Piwo, imprezy, komputer, cz już mówiłem,      że  lubie Piwo ?? :>
Humor:               posiada

Kilka zdań o mnie:

Gram na tym uni 11 dzień, dorobiłem sie już calkiem pokaźnej floty, jak na tak krótki okres czasu ( ~30 OWieczek ), która nawet probował już raz zezłomować Daras.

Dlaczego po tak długim czasie znowu zacząłem gre w oGame ?
Grałem w WoW'a, ale po tym jak się wszystko osiągneło i zdobyło, gra przestała mnie bawić i znudzony skończyłem definitywnie z WoW'em. Pewnej nocy pomyślałem, że może znowu oGame ? I tak wylądowałem na uni56.

Dlaczego Wy ?
Cóż, na początku nie planowałem dołączenia do żadnego sojuszu, mój cel, to było dostanie się do jednego z top3 sojuszy.
Kiedy dzisiaj rano Daras próbował zniszczyć moją i tak mizerna flotke, pozwoliłem sobie na dokładny scan jego oraz tegoż sojuszu i tak wylądowałem na tym forum. Spodobał mi sie tu humor i klimat, a także pozycja sojuszu jest wysoka. Chyba więcej nie musze dodawać w tej kwestii.

Jak już napisałem wcześniej, mam dosyć spore doświadczenie w Ogame, na uni27 znajdowałem sie w czołówce ( nie pamietam dokładnej pozycji, to było ponad 2 lata temu ), jedyne czego brak to doświadczenie w ACS, powód całkiem prosty, kiedy grałem, nie było ich jeszcze, jednak poczytałem o nich troche i myśle, że nie powinno być z tym problemów.

Niestety niewiele będzie o mnie w ST na forum oGame, moje złomowania pokazywałem tylko nielicznym, wyszedłem z założenia, że po co mają inni wiedzieć czym dysponuje i gdzie aktualnie znajduje się moja flota.
Jednakże takich starć było naprawde wiele.
Mój styl gry:
ECO-logia ?? ... Nigdy nie przepadałem za ekologią, prawdziwą siłą jest flota.
Gram bardzo efektywnie oraz agresywnie, bywał czas, że jeden z GO uni 27 ( Strambus ), wysyłal mi msg'i średnio co 2 dni, abym dał troche ludziom odetchnąć. Jeśli kogoś namierzyłem, potrafiłem przeprowadzić do 30 ataków jednej nocy, tak by przeciwnikowi nie dać szans na odbudowe. Jedni lubią eco, inni złomują, ja wdeptuje w ziemie, tych, ktorzy stają mi na drodze, jestem wytrwały w tym co robie, nie ma słowa "poddaje się" w moich słowniku i zawsze daje z siebie 110%.

Doskonale zdaję sobie sprawe iż moja aktualna pozycja raczej nie pomaga w podjeciu przez Was pozytywnej decyzji, dlatego też jak już napisałem na samym wstępie, jeśli byłaby problemem w podjęciu jej, poczekam, wzmocnie się i spróbuje ponownie w przyszłości.

Pozdrawiam

Z wyrazami szacunku GrimX


Chociaż niedługo odejdę już w szarego życia cień,
Odgłosem dział powitać chcę kolejny nowy dzień,
Latać bez lęku, wciąż dalej ile w silnikach mocy,
By wróg w strachu nie odróżnił dnia od nocy...

Offline

 

#2 2008-03-07 23:52:53

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

GrimX napisał:

Witam wszystkich;

Już na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jak narazie nie posiadam zbyt wiele na tym uni, ale naprawde bardzo szybko się rozwijam i jeżeli powodem odrzucenia byłaby moja pozycja na uni, no coż, może w przyszłości.

Moje podanie bedzie troche roznic sie od innych, ktore tu widzialem, bedzie ciut dluzsze, wiec jesli komus nie bedzie chcialo sie czytac to na poczatq podam pare szczegolow w zwiezlej formie, ktore pomoga opisac mnie:

Imię:                  Paweł
Miejscowość:       Kraków
Wiek:                 25
Nick na uni56 :     GrimX
Pozycja/Punky:    3145/~9k ( jak już mówilem nic imponującego )
Doświadczenie:    UNI27 ścisła czołówka/najlepszy sojusz NKillers nick Pride
Hobby:               Piwo ( aktualnie Tyskie, ale inne też mogą być ), dziewczyny/kobiety, Piwo, imprezy, komputer, cz już mówiłem,      że  lubie Piwo ?? :>
Humor:               posiada

Kilka zdań o mnie:

Gram na tym uni 11 dzień, dorobiłem sie już calkiem pokaźnej floty, jak na tak krótki okres czasu ( ~30 OWieczek ), która nawet probował już raz zezłomować Daras.

Dlaczego po tak długim czasie znowu zacząłem gre w oGame ?
Grałem w WoW'a, ale po tym jak się wszystko osiągneło i zdobyło, gra przestała mnie bawić i znudzony skończyłem definitywnie z WoW'em. Pewnej nocy pomyślałem, że może znowu oGame ? I tak wylądowałem na uni56.

Dlaczego Wy ?
Cóż, na początku nie planowałem dołączenia do żadnego sojuszu, mój cel, to było dostanie się do jednego z top3 sojuszy.
Kiedy dzisiaj rano Daras próbował zniszczyć moją i tak mizerna flotke, pozwoliłem sobie na dokładny scan jego oraz tegoż sojuszu i tak wylądowałem na tym forum. Spodobał mi sie tu humor i klimat, a także pozycja sojuszu jest wysoka. Chyba więcej nie musze dodawać w tej kwestii.

Jak już napisałem wcześniej, mam dosyć spore doświadczenie w Ogame, na uni27 znajdowałem sie w czołówce ( nie pamietam dokładnej pozycji, to było ponad 2 lata temu ), jedyne czego brak to doświadczenie w ACS, powód całkiem prosty, kiedy grałem, nie było ich jeszcze, jednak poczytałem o nich troche i myśle, że nie powinno być z tym problemów.

Niestety niewiele będzie o mnie w ST na forum oGame, moje złomowania pokazywałem tylko nielicznym, wyszedłem z założenia, że po co mają inni wiedzieć czym dysponuje i gdzie aktualnie znajduje się moja flota.
Jednakże takich starć było naprawde wiele.
Mój styl gry:
ECO-logia ?? ... Nigdy nie przepadałem za ekologią, prawdziwą siłą jest flota.
Gram bardzo efektywnie oraz agresywnie, bywał czas, że jeden z GO uni 27 ( Strambus ), wysyłal mi msg'i średnio co 2 dni, abym dał troche ludziom odetchnąć. Jeśli kogoś namierzyłem, potrafiłem przeprowadzić do 30 ataków jednej nocy, tak by przeciwnikowi nie dać szans na odbudowe. Jedni lubią eco, inni złomują, ja wdeptuje w ziemie, tych, ktorzy stają mi na drodze, jestem wytrwały w tym co robie, nie ma słowa "poddaje się" w moich słowniku i zawsze daje z siebie 110%.

Doskonale zdaję sobie sprawe iż moja aktualna pozycja raczej nie pomaga w podjeciu przez Was pozytywnej decyzji, dlatego też jak już napisałem na samym wstępie, jeśli byłaby problemem w podjęciu jej, poczekam, wzmocnie się i spróbuje ponownie w przyszłości.

Pozdrawiam

Z wyrazami szacunku GrimX

Imponujące.

Od razu ci powiem, że na razie nie ma szans na jakikolwiek kontakt z naszymi prefektami - jeden ma weekend (w tym wypadku to słowo ma bardzo szerokie znaczenie) a drugi bana (jeszcze pare godzin).

Zresztą jak zdążyłeś przestudiować kilka postów z tego forum, to zapewne wiesz, że większość członków tego sojuszu to nałogowi alkoholicy (tylko ja i księżna Agata nie piją).

U prefektów ilość wypijanej gorzały ma większe znaczenie od ilości punktów czy doświadczenia.

Musisz uzbroić się w cierpliwość i trochę zmienić swój image. Tym piwem, do tego Tyskim niewiele wskórasz.

Najlepiej na: Z liokkich win to ja tolko spiryt uważaju

Twoje akcje pójdą niebywale w górę.

Może zostaniesz od razu trybunem a nawet prefektem.

Trzymam za ciebie kciuki, bo lubię takich killerów.


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#3 2008-03-08 11:54:23

Praetorius

Praefectus Praetorio

Skąd: Warszawa/Reda
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 551
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Tak z 5 lat pile tyskie.. niedawno mi przeszlo
GrimX - sloz podanie do rekrutow... zawsze to blizej nas i bedziemy mieli okazje sie poznac... Nie zwalnia Cie to z obowiazku pilnowania sie przed Darasem czy innym preclem choc inaczej sie patrzy na takich sasiadow...

...nie ukrywam, ze to wlasnie Daras bedzie mial najwiecej do powiedzenia o Twojej grze wiec to jemu wyslij browarka
...najlepiej Bosmana

Mialem bardzo mily wieczor i nawet juz mnie glowa nie boli


Pret


http://img217.imageshack.us/img217/2761/gallery66011ek3.jpg

Offline

 

#4 2008-03-08 13:32:58

GrimX

Żołdak

2250150
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Polak nie wielbłąd, pić musi, a że akurat w całodobóweczce, do której mam ze 100 metrów ostatnio pojawiła się ładna promocja Tyskaczy, to się zaopatrzyłem w kilka zgrzeweczek, co wcale nie znaczy, że nie pijam innych również mocniejszych "napojów", po 10 piweczkach i tak już nie zwracam uwagi czy to żywiec czy leszek, czy inny browarek .
Wczoraj kiedy pisałem to podanko byłem jeszcze na fazie z czwartku, tak więc pare rzeczy mi umknęło, dzisiejszy wieczór również się miło zapowiada , główka też nie boli
Co do Darasa to właśnie opuszczam układ w którym zacząłem, najpierw na planete przerzutową, a stamtąd juz na miejsce które sobie upatrzyłem, za dużo mooników naokoło, a moja flota do mocnych nie należy, prznajmniej narazie
Pozdrawiam


Chociaż niedługo odejdę już w szarego życia cień,
Odgłosem dział powitać chcę kolejny nowy dzień,
Latać bez lęku, wciąż dalej ile w silnikach mocy,
By wróg w strachu nie odróżnił dnia od nocy...

Offline

 

#5 2008-03-08 21:00:51

GrimX

Żołdak

2250150
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

powiem szczerze, ze sie nie spodziewalem, tak szybkiej i pozytywnej odpowiedzi
Z miejsca chcialbym wszystkich przywitac, mam nadzieje, ze spelnie oczekiwania .
Trzeba to jakos uczcic, tylko skocze do sklepu po jakies %


Chociaż niedługo odejdę już w szarego życia cień,
Odgłosem dział powitać chcę kolejny nowy dzień,
Latać bez lęku, wciąż dalej ile w silnikach mocy,
By wróg w strachu nie odróżnił dnia od nocy...

Offline

 

#6 2008-03-08 21:45:36

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Skoro tak się cieszysz, że zostałeś prawie PRETS-em, zrobiłem ci avatarek:

http://andysolt.webpark.pl/avatary/grimx1.jpg

Edit: Lekka korekta avatara, ten pierwszy będziesz miał jak wstąpisz do PRETS-ów

Ostatnio edytowany przez AndYY (2008-03-08 22:30:06)


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#7 2008-03-08 22:29:47

matrixszczecin

Przywódca rekrutów

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 96
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

a ja lekko spozniony, ale... jak czytalem podnamko, od razu bylem na tak:) uczcic przyjecie;>?? wyp[ije za Ciebie troche balentyny:) wiec teraz tak formalnie:

Witam w naszych szeregach, jakbys mial jakis problem chetnie sluze pomoca:)

Offline

 

#8 2008-03-10 08:52:10

Daras

Tribunus Cohortis Praetoriae

Skąd: Leszno/Poznań
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 187
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

"...nie ukrywam, ze to wlasnie Daras bedzie mial najwiecej do powiedzenia o Twojej grze wiec to jemu wyslij browarka
...najlepiej Bosmana "

widzę że Pret od samego poczatku chce mnie zniechęcić:0 Dobrze zna moją słabość do "zupy Matrixa".

Pret i tak mi jednego "Żywczaka" wisisz.

Ale GrimX i tak będę cię miał na oku:)

Może sleeper sie w końcu wybierze:)

Offline

 

#9 2008-03-10 09:02:26

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

dlaczego wszyscy, którzy piszą do nas podania motywują się tym że są pijakami .... ja wszystkich Was nie wyleczę

Andyy Ty jako pierwszy idziesz na odwyk

Offline

 

#10 2008-03-10 09:25:37

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Agata napisał:

dlaczego wszyscy, którzy piszą do nas podania motywują się tym że są pijakami .... ja wszystkich Was nie wyleczę

Andyy Ty jako pierwszy idziesz na odwyk

Jaaaaaaaa?

Co ty, przecież my razem nie pijemy alkoholu, uuups


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#11 2008-03-10 09:54:08

Agata

Księżna

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 270
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

AndYY napisał:

Jaaaaaaaa?

Co ty, przecież my razem nie pijemy alkoholu, uuups

Trybunie Andyy tu muszę się z Tobą zgodzić

Offline

 

#12 2008-03-10 10:01:15

GrimX

Żołdak

2250150
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

No to ja już widze jaki z AndYY'ego abstynent :>
Odwyk ?? A z czym to się pije ??


Chociaż niedługo odejdę już w szarego życia cień,
Odgłosem dział powitać chcę kolejny nowy dzień,
Latać bez lęku, wciąż dalej ile w silnikach mocy,
By wróg w strachu nie odróżnił dnia od nocy...

Offline

 

#13 2008-03-10 16:03:06

Praetorius

Praefectus Praetorio

Skąd: Warszawa/Reda
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 551
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

GrimX napisał:

Odwyk ?? A z czym to się pije ??

Nie z czym, a z kim - z Księżną...

Wprowadźmy nową świecką tradycję - pijanym stanowczo nie*!

*odmawiamy?


Pret


http://img217.imageshack.us/img217/2761/gallery66011ek3.jpg

Offline

 

#14 2008-03-10 19:23:55

Wiliam Wales

Tribunus Cohortis Praetoriae

Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 115
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Praetorius napisał:

Wprowadźmy nową świecką tradycję - pijanym stanowczo nie!

Ja się w takie coś nie bawie

Offline

 

#15 2008-03-10 20:04:26

GrimX

Żołdak

2250150
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Człowiek wypije kilka głebszych i odrazu, że pijany, czy nawalony ... i to mówi Praetorius
Z samą Księżną móc się napić, czemu nie ? Jestem za
Co do odwyku, mam własną sprawdzoną metodę, zwalczaj ogień ogniem, to zupełnie jak w ogame, masz flotke, którą chcesz zniszczyć, no to co robisz?? Robisz flotke, która ma wiecej %, jeśli sam pomimo wszystko nie dajesz rady to dzwonisz do znajomych, żeby swoje % ( floty ?? ) sprowadzili i wtedy mamy do czynienia z tak zwanym ACS ^^


Chociaż niedługo odejdę już w szarego życia cień,
Odgłosem dział powitać chcę kolejny nowy dzień,
Latać bez lęku, wciąż dalej ile w silnikach mocy,
By wróg w strachu nie odróżnił dnia od nocy...

Offline

 

#16 2008-03-11 12:16:03

Kangur

Tribunus Cohortis Praetoriae

3062400
Call me!
Skąd: Wodzisław śląski
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

GrimX napisał:

Co do odwyku, mam własną sprawdzoną metodę, zwalczaj ogień ogniem,

gowno prawda;p na kangury ta metoda neidziala;p tylko tydzien z cyia sobie wyciolem i co? abstynencja na clay jeden dzien.....;p

P.S. co wy macie to Tyskiego ;[ ambrozja to przeciez jest;p

Offline

 

#17 2008-03-11 13:03:17

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Kangurku, ty chyba masz dysleksję albo klawiatura ci się zacina, w ząb nie mogę zrozumieć o czym ty piszesz.


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#18 2008-03-11 13:11:39

Praetorius

Praefectus Praetorio

Skąd: Warszawa/Reda
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 551
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Wiliam Wales napisał:

Praetorius napisał:

Wprowadźmy nową świecką tradycję - pijanym stanowczo nie!

Ja się w takie coś nie bawie

Moc jest jeszcze w Tobie mloda drogi Padawanie... Przeczytaj dokładnie...

GrimX napisał:

Człowiek wypije kilka głebszych i odrazu, że pijany, czy nawalony ... i to mówi Praetorius

Nic takiego nie mowilem, ta Pani przyszła tu w tym płaszczu (czy kożuchu?) i w nim wychodzi...


Pret


http://img217.imageshack.us/img217/2761/gallery66011ek3.jpg

Offline

 

#19 2008-03-11 17:26:38

 AndYY

Tribunus Cohortis Praetoriae

734216
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 373
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Praetorius napisał:

Wiliam Wales napisał:

Praetorius napisał:

Wprowadźmy nową świecką tradycję - pijanym stanowczo nie!

Ja się w takie coś nie bawie

Moc jest jeszcze w Tobie mloda drogi Padawanie... Przeczytaj dokładnie...

GrimX napisał:

Człowiek wypije kilka głebszych i odrazu, że pijany, czy nawalony ... i to mówi Praetorius

Nic takiego nie mowilem, ta Pani przyszła tu w tym płaszczu (czy kożuchu?) i w nim wychodzi...

Pretku, czyżbyś przeszedł na ciemną stronę mocy i stałeś się wrogiem alkoholu i wszystkiego/wszystkich związanych z nim przedmiotów i podmiotów ????

Czyżby się rodził Darth Praetorius??

Trwoga mnie ogarnia!

Albo nic nie rozumiem...

To już drugi przypadek dzisiaj, hmmmm, zastanawiające...


AndYY

http://andysolt.republika.pl/signa.jpg

Offline

 

#20 2008-03-11 22:07:32

Kangur

Tribunus Cohortis Praetoriae

3062400
Call me!
Skąd: Wodzisław śląski
Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie GrimX

Andyy nom niestety jestem dyslektykiem;) i  ucze sie pisac bez patrzenia na klawaiture przez co popelniam mase dodatkowych bledow plusjestem starsznie leniwym;p poprzez co nieposwiecam nigdy czasu na przegladanie tego co napisalem i poprawieanie bledow wszelkiej masci;(ort. rzeczowe gramatyczne interpunkcyjne itd itp);pp

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tarczownicyibrodacze.pun.pl www.lkt.pun.pl www.cs-devil.pun.pl www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.psarskieszczury.pun.pl